Portal Games - plany wydawnicze 2021

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Atk
Posty: 1401
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 498 times
Been thanked: 286 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Atk »

SickMind pisze: 12 mar 2021, 09:08 Siema.
Czy jest szansa że wraz z nowym dodatkiem Moloch do 51 stanu pojawi się również podatawka?
Jeżeli nie to jakąś przybliżoną datę możecie podać kiedy podstawka znowu pojawi się w sklepach?
pozdrawiam
Rozglądaj się i pisz do różnych sklepów z grami. W moim niedawno pojawiło się kilka sztuk z nienacka i zdaje mi się, że w normalnej cenie
pioter123
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 13:38
Has thanked: 48 times
Been thanked: 10 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: pioter123 »

Portal_Games pisze: 04 sty 2021, 11:03
Skoro juz wiadomo, ze bedzie dodatek do Aurory to moze bylaby szansa na dorzucenie promek Mutant Set (12 kart) w przedsprzedazy?
filku
Posty: 25
Rejestracja: 20 maja 2012, 22:23
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 49 times
Been thanked: 4 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: filku »

Kiedy można spodziewać się Reavers of Midgard?
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 699
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 107 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Largo »

Pojawiła się może gdzieś informacja ile orientacyjnie może kosztować Raiders of Scythia?
Awatar użytkownika
bobule
Posty: 1008
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:09
Has thanked: 45 times
Been thanked: 207 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: bobule »

czy były jakieś plotki dotyczące tego czy będzie dodruk Instanbulu w Big Boxie?
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3361
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1041 times
Been thanked: 2026 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Ardel12 »

Kiedy FCM i jaka cena? Pojawiły się jakieś konkrety?
gregoff
Posty: 797
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 538 times
Been thanked: 163 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: gregoff »

Ardel12 pisze: 27 mar 2021, 08:22 Kiedy FCM i jaka cena? Pojawiły się jakieś konkrety?
Nie.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Grzess0
Posty: 146
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:25
Has thanked: 52 times
Been thanked: 46 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Grzess0 »

bobule pisze: 27 mar 2021, 07:27 czy były jakieś plotki dotyczące tego czy będzie dodruk Instanbulu w Big Boxie?
Będzie (w ich sklepiku jest napisane ,,czekamy na dodruk!" https://sklep.portalgames.pl/istanbul-big-box)
Awatar użytkownika
VonBarnaky
Posty: 41
Rejestracja: 19 mar 2020, 20:11
Lokalizacja: Łódź-BOAT CITY
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: VonBarnaky »

Dzień Dobry - czy jakiekolwiek SG z Robinsona tj. kostki do MT i kafel jaskini będą normalnie do kupienia?

Czy tak samo jak z Strongholdem - segreguje się społeczeństwo na lepszych i gorszych tj. tylko dla "wspieraczek"

Jest apogeum pandemii - jestem fanem obu gier ale przydałaby się deklaracja ŻE COŚ będzie do kupienia normalnie - bo to jest wredne :cry: :cry: :cry: Ci lepsi tj. bogatsi kupią sobie na kampanii potem podbiją spekulancko ceny - a normalny człowiek dostanie mniej niż zero :(

Bardzo proszę o odpowiedź
under
Posty: 66
Rejestracja: 29 mar 2020, 14:44
Been thanked: 6 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: under »

A rozumiesz ideę SG? Ja pierdykam, ludzie co się z wami dzieje? Ci co wspierają krzyczą że mało! Ci co nie wspierają chcą tylko to co jest nagrodą za wspieranie ... Rozumiem że ktoś wspierając chce dostać coś konkretnego w zamian za pomoc, ale już takie głupoty o dzieleniu na lepszych i gorszych to aż oczy bolą od czytania
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Kin@a »

under pisze: 27 mar 2021, 16:53 Rozumiem że ktoś wspierając chce dostać coś konkretnego w zamian za pomoc, ale już takie głupoty o dzieleniu na lepszych i gorszych to aż oczy bolą od czytania
To nie są żadne głupoty ale opis skutków.
Normalne kostki są potrzebne do wcześniej wydanego dodatku kupowanego w retailu, który ma badziewne kostki z naklejkami (nie wiem kto w wydawnictwie wymyślił ten kicz, tym bardziej że kostki nie są dedykowane do naklejek tylko normalne czyste) :roll: .
Powinny zatem być do kupienia w sklepiku Portalu (i pewnie będą a jeśli nie to nadal nie kupię dodatku MT i podejrzewam, że takich osób wstrzymujących się z zakupem z uwagi na te nieszczęsne kostki jest więcej).
Wiele osób ma podstawkę Robinsona i wszystkie wcześniejsze dodatki, zatem są zainteresowani tylko tym, czego nie mają.
Logicznym (biznesowym) podejściem jest zaspokajanie popytu.

Wspieranie nie jest żadną "pomocą", ale zwykłym zakupem tyle że na atrakcyjniejszych cenowo warunkach.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: eveni »

Kin@a pisze: 27 mar 2021, 19:04 Normalne kostki są potrzebne do wcześniej wydanego dodatku kupowanego w retailu, który ma badziewne kostki z naklejkami (nie wiem kto w wydawnictwie wymyślił ten kicz...
Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałam, ale w dodatku Opowieści niesamowite nie ma kostek. Są tylko naklejki do nalepienia na kości z podstawki.
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Kin@a »

eveni pisze: 27 mar 2021, 19:22 Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałam, ale w dodatku Opowieści niesamowite nie ma kostek. Są tylko naklejki do nalepienia na kości z podstawki.
No właśnie o tych naklejkach mówię, (zapomniałam że tam nie ma nawet kostek bo dodatek wyszedł ładnych kilka lat temu i po obejrzeniu jego prezentacji skreśliłam go wtedy z listy zakupów przez te naklejki właśnie) bo chcąc potem grać bez tego dodatku trzeba sobie albo odklejać naklejki z kostek z podstawki albo dokupić kostki czyste.
Awatar użytkownika
doczek
Posty: 213
Rejestracja: 26 sie 2018, 19:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 39 times
Been thanked: 37 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: doczek »

Kin@a pisze: 27 mar 2021, 19:51
eveni pisze: 27 mar 2021, 19:22 Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałam, ale w dodatku Opowieści niesamowite nie ma kostek. Są tylko naklejki do nalepienia na kości z podstawki.
No właśnie o tych naklejkach mówię, (zapomniałam że tam nie ma nawet kostek bo dodatek wyszedł ładnych kilka lat temu i po obejrzeniu jego prezentacji skreśliłam go wtedy z listy zakupów przez te naklejki właśnie) bo chcąc potem grać bez tego dodatku trzeba sobie albo odklejać naklejki z kostek z podstawki albo dokupić kostki czyste.
Spoiler:
Nie jest to eleganckie rozwiązanie, ale nic nie musisz kupować.
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Kin@a »

doczek pisze: 27 mar 2021, 20:02 Nie jest to eleganckie rozwiązanie, ale nic nie musisz kupować.
Sam napisałeś, że nie jest to eleganckie rozwiązanie :wink: . Wolę więc poczekać na coś eleganckiego. A jak nie będzie to... mówi się trudno. Nie kupię tego dodatku, chociaż wydaje się być ciekawy. Bardzo lubię Robinsona, jednak z tymi kostkami Trzewiczek przesadził. One powinny być w sklepiku normalnie do kupienia, jeśli już nie mógł ich wrzucić do pudełka. Podobnie dodatkowe kafle.
under
Posty: 66
Rejestracja: 29 mar 2020, 14:44
Been thanked: 6 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: under »

ja chcę w moim aucie icare a zainstalowano tam radio z windowsem ce co się wyklucza... Mam co mam i w kolejnorocznej sprzedaży/kampanii nie domagałem się wymiany radia za parę zł tylko
a: mogłem wziąć udział w kolejnym roku w sprzedaży/kampanii nowego modelu (a jakże wersja deluxe)
b: jeździć nadal moim pierwotnie kupionym autem bo kupując taki model wybrałem
c: wylewać żale na forum

ps . w tym roku jest kolejna nowsza wersja deluxe może poradzicie co zrobić?
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Kin@a »

under pisze: 27 mar 2021, 20:49 a: mogłem wziąć udział w kolejnym roku w sprzedaży/kampanii nowego modelu (a jakże wersja deluxe)
b: jeździć nadal moim pierwotnie kupionym autem bo kupując taki model wybrałem
c: wylewać żale na forum
Brakuje odpowiedzi, którą ja wybrałam (i wybieram coraz częściej) :wink: :
d: nie kupić wcale,
czekając na to, że wydawca się ogarnie i dostosuje ofertę do wymagań rynku, a nie małej grupki osób.
Egzemplarzy MT w retailu jest więcej niż z KS, pozostaje zatem zamówić więcej kości i nie będzie problemu. Zresztą Trzewiczek mówił, że zarówno książka przygód jak i inne rzeczy będą dostępne, jeśli zostaną :wink:
under
Posty: 66
Rejestracja: 29 mar 2020, 14:44
Been thanked: 6 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: under »

Brakuje odpowiedzi, którą ja wybrałam (i wybieram coraz częściej) :wink: :
d: nie kupić wcale,
No i proszę mamy zwycięzcę nie podoba się, to odpowiedź D

No ale z tym czekaniem aż producent się ogarnie to trochę lipa bo wiesz oni zrobili te nowe auto do którego mogę podłączyć icara ale ... no właśnie jest droższe i nazywa się DELUXE ... więc albo je kupię albo ponarzekam na forum
No i faktycznie mała grupka na tą chwile ponad 1/4 z zadeklarowanych (tu strzelam bo pewnie część nie deklarowała się)
co z wami ? chcesz kupuj nie chcesz nie kupuj
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Kin@a »

under pisze: 27 mar 2021, 21:32No ale z tym czekaniem aż producent się ogarnie to trochę lipa
Jaka lipa? Wielu wydawców oferuje rzeczy z KS potem normalnie do kupienia powszechnie lub tylko w swoich firmowych sklepach bo rzeczą oczywistą jest, że ludzie chcą je kupić.
A z tym "deluxe" to nie przesadzaj. Grawerowane kostki to standard a nie żaden luksus. Po prostu dodatek MT został wydany w wersji discount, a nie standard.
Awatar użytkownika
VonBarnaky
Posty: 41
Rejestracja: 19 mar 2020, 20:11
Lokalizacja: Łódź-BOAT CITY
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: VonBarnaky »

Kin@a pisze: 27 mar 2021, 20:15
doczek pisze: 27 mar 2021, 20:02 Nie jest to eleganckie rozwiązanie, ale nic nie musisz kupować.
Sam napisałeś, że nie jest to eleganckie rozwiązanie :wink: . Wolę więc poczekać na coś eleganckiego. A jak nie będzie to... mówi się trudno. Nie kupię tego dodatku, chociaż wydaje się być ciekawy. Bardzo lubię Robinsona, jednak z tymi kostkami Trzewiczek przesadził. One powinny być w sklepiku normalnie do kupienia, jeśli już nie mógł ich wrzucić do pudełka. Podobnie dodatkowe kafle.
I o to mi chodzi - wydawca kilka razy zbywał pytania o kostki - mówiąc "że projekt" nieudany - NO hej? Albo robi się hype albo nie - bo to jest żerowanie na ludziach po prostu - zanęta, hype i robienie w konia wcześniejszych fanów...
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Kin@a »

VonBarnaky pisze: 28 mar 2021, 15:43 I o to mi chodzi - wydawca kilka razy zbywał pytania o kostki - mówiąc "że projekt" nieudany
Ciekawe czy się zastanowił dlaczego nieudany :wink: . W każdym razie teraz ma okazję go poprawić. Wystarczy zamówić więcej kompletów kostek tych z KS, które będą pasować do retailowego MT
Sciurus77
Posty: 34
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:45
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Sciurus77 »

Czy wiadomo coś o terminie dodruku Barrage? Bo to, że będzie, sugeruje sklepik Portalu (https://sklep.portalgames.pl/barrage)
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 632
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 194 times
Been thanked: 175 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Michito »

Nie za bardzo umiem w zakładanie tematów o konkretnych grach, ale w sklepach czeskich/niemieckich (TLAMA / MilanSpiele) już dostępne są preordery angielskiej wersji Khora (z premierą w maju o ile dobrze pamiętam), co pośrednio daje wyobrażenie o cenie polskiej wersji (180-200 zł).
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 784
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 156 times
Been thanked: 530 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: VivoBrezo »

Sciurus77 pisze: 16 kwie 2021, 11:37 Czy wiadomo coś o terminie dodruku Barrage? Bo to, że będzie, sugeruje sklepik Portalu (https://sklep.portalgames.pl/barrage)
Na ten moment nikt nie wspominał terminu. Różne miejsca sugerują że może być dopiero w przyszłym roku.
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
JimmyPL
Posty: 263
Rejestracja: 30 sty 2013, 19:11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 53 times
Been thanked: 51 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: JimmyPL »

Michito pisze: 16 kwie 2021, 11:46 Nie za bardzo umiem w zakładanie tematów o konkretnych grach, ale w sklepach czeskich/niemieckich (TLAMA / MilanSpiele) już dostępne są preordery angielskiej wersji Khora (z premierą w maju o ile dobrze pamiętam), co pośrednio daje wyobrażenie o cenie polskiej wersji (180-200 zł).
Lieferbar ab 30.09.2021.

Więc Panie kaj tam widziałeś Maj?
Zablokowany