Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 872
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 204 times
Been thanked: 305 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: konradstpn »

Gambit pisze: 14 lip 2022, 14:31
konradstpn pisze: 14 lip 2022, 14:19 A mnie podoba się to połączenie 500 + z 14 emeryturą. Co prawda ludzie z różnych światów, ale są iskry i emocje. Ileż razy można słuchać o tych samych grach w topkach Kaczmar&Panda
Czy w tym porównaniu jestem czternastą emeryturą?
Przekleństwo skojarzeń :D Głęboko wierzę, że gdybyś tylko chciał mógłbyś jeszcze sporo namieszać w demografii naszego kraju
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5287
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1088 times
Been thanked: 1707 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Shodan pisze: 14 lip 2022, 09:43 Zdecydowanie przeciągnięta, a Gambit jest jej najsłabszym ogniwem: momentami popada w quasi mentorski ton, sadzi straszne suchary.
Nie odczułem tego. Wręcz przeciwnie, chłopaki a było ich 3 próbowali zdominować Tomka ale on niczym samiec Alfa pokazał gdzie jest ich miejsce w szeregu i miał rację. Słuchało się wszystkiego bardzo dobrze, fajna różnorodność charakterów i nie miałbym nic przeciwko gdyby to była TOP 50 każdego z nich...taka seria mogła by się dla mnie ciągnąć i 3miesiace a co. :mrgreen:
Pomijam już fakt że chłopaki przynajmniej znają część ogrywanych przez Gambiciora gier i mogą coś powiedzieć od siebie, co było dosyć żenujące w przypadku topki Argo i Tomka gdzie słowo "niegrałem" padało dosyć często.
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 786
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 157 times
Been thanked: 534 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

arturmarek pisze: 13 lip 2022, 13:45

Skumałem z tego materiału, że koleżanka Ania prowadzi swój kanał. Ja sam nie grywam solo, więc raczej odpuszczę. W ogóle nie wiem czemu Ania przypomina mi koleżankę rudego z BoardGameCo. Też bardzo lubię jak się u niego pojawia i też nie pamiętam jej imienia.

A wracając do TOP50/25 Gambita i spółki, to mi bardzo smutno, że nie udało się wciągnąć czwartego pionka czy tam bastiona, Piotrka. To zdecydowanie mój ulubiony członek załogi KPiB, głównie dlatego, że mam podobne opinie do niego.
A Ania też u nas była, chociaż siedziała cichutko podczas nagrania. W ogóle przypomniałem sobie, że Anię poznaliśmy na Gramy, kilka lat temu i tłumaczyliśmy jej Brzdęka. Skubana wpadła do strefy jako pierwsza o 8 rano i z ekscytacją pytała się, czy jeszcze jest wolny egzemplarz :D

Niestety, Piotrek chce zachować pewną anonimowość z różnych przyczyn (chociaż my stawiamy na czerwoną notę Interpolu :D), ale tak to jest też mój ulubiony prowadzący w KPiB ;)
Spoiler:
Najgorzej, że już się tam zaczęliśmy urządzać :lol:
A tak serio to nic nie ustalaliśmy przed nagraniem. Doszliśmy do wniosku, że albo będzie chemia i od razu kliknie, albo nie i wyjdzie najgorsza topka w historii. Jak widać, zdania są podzielone :D
detrytusek pisze: 13 lip 2022, 14:11 A ja już drugą część odpuściłem tak mnie irytował jeden z Panów (nie, nie mówię o Gambicie :)) , który nie ogarnia nawet w co gra.
Jeżeli mowa o mnie, to na swoją obronę mogę tylko dodać, że ostatnio mało sypiam (córka trochę wywróciła moje życie :) ) i nie jestem w szczytowej formie. Marna to wymówka, tym niemniej jeśli to moja wina, to przepraszam za zepsuty odbiór materiału.
Spoiler:
Według mnie Tomek jest najmocniejszym elementem całej Topki. Nie śmiemy się w ogóle do niego porównywać. Lata pracy nad warsztatem i ogranie wychodzi i na jego tle na pewno wychodzimy blado, ale nadrabiamy dobrą miną ☺️.

Bardzo dziękujemy Tomkowi za możliwość pogadania o grach, a Wam za ciepłe przyjęcie i konstruktywną krytykę :).

~Przemek
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
xydorux
Posty: 34
Rejestracja: 31 maja 2021, 10:51
Has thanked: 15 times
Been thanked: 43 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: xydorux »

Dla mnie jak na razie bardzo fajne odcinki i dobrze się ogląda. Nie jest to tylko suche odczytywanie kolejnych pozycji na liście, ale można posłuchać opinii kilku osób i dowiedzieć się o grach, które nie są specjalnie popularne. Dodatkowo dla mnie jest fajna chemia w ekipie i doceniam, że chłopaki z Bastionów wyszli poza swoją strefę komfortu bo dla mnie wypadają oni bardzo dobrze i naturalnie :)
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2025
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1503 times
Been thanked: 1154 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Bruno »

VivoBrezo pisze: 16 lip 2022, 11:47 Według mnie Tomek jest najmocniejszym elementem całej Topki. Nie śmiemy się w ogóle do niego porównywać. Lata pracy nad warsztatem i ogranie wychodzi i na jego tle na pewno wychodzimy blado, ale nadrabiamy dobrą miną ☺️.
Zaraz, zaraz! A jak właściwie nazywa się kanał tego gościa, który dołączył do prezentacji Waszej topki :?:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 678 times
Been thanked: 787 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: anitroche »

VivoBrezo pisze: 16 lip 2022, 11:47
A Ania też u nas była, chociaż siedziała cichutko podczas nagrania. W ogóle przypomniałem sobie, że Anię poznaliśmy na Gramy, kilka lat temu i tłumaczyliśmy jej Brzdęka. Skubana wpadła do strefy jako pierwsza o 8 rano i z ekscytacją pytała się, czy jeszcze jest wolny egzemplarz :D
Potwierdzam tak było, do nagrania chłopakom się nie pchałam, choć zapraszali, bo recenzowali grę, w którą nie grałam, więc to by było bez sensu ;). Ale za to po nagraniu była super rozgrywka w Nemesis Lockdown :).

To że się na targach Gramy jakieś 3 lata temu poznaliśmy też potwierdzam. Ech to były czasy... Można było spróbować zagrać przed zakupem gry (btw brzdęk po tej rozgrywce został zakupiony ;) ), a teraz to nie ma czasów... Wszystko trzeba kupować, żeby sprawdzić na własnej skórze, czy się spodoba.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 819
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 298 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Grzdyll »

anitroche pisze: 16 lip 2022, 20:41 Wszystko trzeba kupować, żeby sprawdzić na własnej skórze, czy się spodoba.
No zawsze możesz najpierw pooglądać kanał takiego śmiesznego gościa, który uparcie powtarza że:
"JA opowiadam o grach planszowych abyście WY nie musieli kupować ich w ciemno" ;)
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 678 times
Been thanked: 787 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: anitroche »

Grzdyll pisze: 16 lip 2022, 22:33
anitroche pisze: 16 lip 2022, 20:41 Wszystko trzeba kupować, żeby sprawdzić na własnej skórze, czy się spodoba.
No zawsze możesz najpierw pooglądać kanał takiego śmiesznego gościa, który uparcie powtarza że:
"JA opowiadam o grach planszowych abyście WY nie musieli kupować ich w ciemno" ;)
Oglądam i patronuję - full service ;). Ale i tak zawsze fajnie, jak dodatkowo miałam opcję jeszcze zagrać dla sprawdzenia
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3371
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1047 times
Been thanked: 2039 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Ardel12 »

Grzdyll pisze: 16 lip 2022, 22:33
anitroche pisze: 16 lip 2022, 20:41 Wszystko trzeba kupować, żeby sprawdzić na własnej skórze, czy się spodoba.
No zawsze możesz najpierw pooglądać kanał takiego śmiesznego gościa, który uparcie powtarza że:
"JA opowiadam o grach planszowych abyście WY nie musieli kupować ich w ciemno" ;)
To dobrze pomaga odrzucić szrot, ale często te w górnych granicach w cale i tak nam nie muszą pasować. Choćby dla mnie Wielki Mur jest przeciętniakiem, a wg Gambita gra na 8. Zagrałem i nie siadło.

W ogóle jak kiedyś gust mój pokrywał się z Gambitem i od 8 w górę mogłem brać w ciemno i się giery sprawdzały. Tak od jakiegoś czasu mam spory rozjazd z jego ocenami i raczej jak do szrotów się zgadzam, tak te wysoko oceniane przeważnie do mnie już nie trafiają.

W zględem najnowszej topki Tomka, to w sumie dla mnie chemii brak, więc takie tam gadanie zwykłe o grach wychodzi. Nie mam momentów bym nagle uśmiechnął się pod wąsem i w sumie nie padają też ciekawe komentarze. Pierwsza część była sztywna i dopiero w drugiej się Panowie rozkręcili trochę. Obejrzę całość, ale raczej jako tło do czegoś innego, gdyż nie potrafię się na tyle wkręcić.
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1236
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 476 times
Been thanked: 447 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Shodan »

U Gambita wjechała recenzja Imperium Antyk/Legendy - mięsista, bezkompromisowa. Właśnie za takie materiały go subskrybuję i szanuję, a nie jakieś tam topki rozwleczone na 5 odcinków.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4114
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2662 times
Been thanked: 2575 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gizmoo »

Ardel12 pisze: 17 lip 2022, 09:50 Tak od jakiegoś czasu mam spory rozjazd z jego ocenami
Ja mam spory rozjazd od czasu recenzji Gloomhaven. :lol:

Ale żarty, żartami, to kiedyś zdecydowanie częściej mój gust pokrywał się z Tomkowym. Ostatnio to częściej mam inne wrażenia po grze i to tak lądujące na przeciwległym końcu skali. (np. Dinosaur World uważam za kupę straszną, herezja to twierdzenie, że jest to lepsze od DI, a zjechane Mezo, uważam za grę wybitną) Co nie przeszkadza mi w oglądaniu Gambitowych recenzji. Lubię je bardzo i nadal "klikam" w każdy nowy materiał, aczkolwiek...

Na tej topce poległem. Nie byłem w stanie przez nią przebrnąć i wyłączyłem po 10 minutach. No sorry chłopaki, ale było totalnie sztywno, nieciekawie i bez polotu. Nie wymagam błyskotliwych żartów na poziomie Zee, ale żeby chociaż była jakaś energia w tym wszystkim. :wink:
Awatar użytkownika
SoloGram
Posty: 89
Rejestracja: 28 kwie 2021, 11:27
Has thanked: 46 times
Been thanked: 82 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: SoloGram »

rdbeni0 pisze: 25 maja 2022, 00:03 mam takie pytanie, kojarzy ktoś na których kanałach skupiają się bardziej na starszych grach (2-10 letnich nawet) i nie idą w ciągłe recenzowanie nowości? Mam wrażenie, że większość kanałów to ciągłe skupianie się na nowościach - co odcinek to kolejna nowość jest omawiana. Jest jakiś kanał na którym twórcy nie skupiają się aż tak bardzo na "dacie wydania" danego tytułu?
U mnie wpadają też starsze tytuły, ostatnio np. 10-letnia Terra Mystica... Tylko u mnie to nie recenzje, więc nie wiem czy o to Ci chodzi 😉
Zapraszam na rozgrywki w gry planszowe solo:
SoloGram na YouTube
SoloGram na Facebook
SoloGram
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 786
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 157 times
Been thanked: 534 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

SoloGram pisze: 17 lip 2022, 16:31
rdbeni0 pisze: 25 maja 2022, 00:03 mam takie pytanie, kojarzy ktoś na których kanałach skupiają się bardziej na starszych grach (2-10 letnich nawet) i nie idą w ciągłe recenzowanie nowości? Mam wrażenie, że większość kanałów to ciągłe skupianie się na nowościach - co odcinek to kolejna nowość jest omawiana. Jest jakiś kanał na którym twórcy nie skupiają się aż tak bardzo na "dacie wydania" danego tytułu?
U mnie wpadają też starsze tytuły, ostatnio np. 10-letnia Terra Mystica... Tylko u mnie to nie recenzje, więc nie wiem czy o to Ci chodzi 😉
A u nas pojawiła się recenzja Zakazanych Gwiazd 😄
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1112 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: detrytusek »

Grzdyll pisze: 16 lip 2022, 22:33 No zawsze możesz najpierw pooglądać kanał takiego śmiesznego gościa, który uparcie powtarza że:
"JA opowiadam o grach planszowych abyście WY nie musieli kupować ich w ciemno" ;)
To ten sam, który zadaje CZY pytania ? ;)
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2269
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 397 times
Been thanked: 1053 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Leviathan »

SoloGram pisze: 17 lip 2022, 16:31
rdbeni0 pisze: 25 maja 2022, 00:03 mam takie pytanie, kojarzy ktoś na których kanałach skupiają się bardziej na starszych grach (2-10 letnich nawet) i nie idą w ciągłe recenzowanie nowości? Mam wrażenie, że większość kanałów to ciągłe skupianie się na nowościach - co odcinek to kolejna nowość jest omawiana. Jest jakiś kanał na którym twórcy nie skupiają się aż tak bardzo na "dacie wydania" danego tytułu?
U mnie wpadają też starsze tytuły, ostatnio np. 10-letnia Terra Mystica... Tylko u mnie to nie recenzje, więc nie wiem czy o to Ci chodzi 😉
U mnie do wyboru do koloru. Większość materiałów jest nie o nowościach, ale o starszych lub nawet bardzo starych grach. Rekordzistą był ostatnio Ambush! - gra wydana na początku lat 80.
Aadaan
Posty: 108
Rejestracja: 22 wrz 2018, 09:54
Has thanked: 302 times
Been thanked: 63 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Aadaan »

CZY pytania:
CZY chcę zagrać ponownie?
CZY kupiłbym?
CZY zostaje w kolekcji?

:)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5287
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1088 times
Been thanked: 1707 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Leviathan pisze: 18 lip 2022, 08:53 U mnie do wyboru do koloru. Większość materiałów jest nie o nowościach, ale o starszych lub nawet bardzo starych grach. Rekordzistą był ostatnio Ambush! - gra wydana na początku lat 80.
I w sumie osobiście mi to nie przeszkadza. Jeżeli ktoś już coś ograł to po prostu nie obejrzy a ja to jestem taki ewenement że potrafię kupić grę z przed 12lat nawet więc jeżeli coś zainteresuję to i tak chętnie obejrzę. A w tym tempie wydawania nowości to człowiek nawet się już zaczyna powoli męczyć oglądając co rusz coś nowego. Subskrybuje aktualnie 7 polskich kanałów i trzeba po prostu przesiewać informacje i recenzje które się tam pojawiają. Chociaż w moim przypadku to właśnie najczęściej używam w YT opcji "szukaj" wpisując konkretny tytuł.
A pogaduchy okołogrowe lub merytoryczne rozmowy to zawszę chętnie posłucham bo każdy ma jakiś inny punkt widzenia. Sam nieraz mam ochotę coś takiego filozoficznego nagrać co myślę "O"....ale kto by to oglądał/słuchał :mrgreen:

Leviathan fajny był np ten odcinek ostatnio o solo grze. 3 różne spojrzenia które tak naprawdę spotkały się w jednym punkcie że solo jest fajne i może dawać satysfakcje odbiorcy. Do tego stopnia że zacząłem się realnie zastanawiać czy jednak do swojej gry nie dorzucić opcji grania solo. Mam nawet pomysł jak to zrobić a jeżeli miałoby to kogoś uszczęśliwić to czemu nie. Więcej takich pogaduszek proszę.
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2269
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 397 times
Been thanked: 1053 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Leviathan »

BOLLO pisze: 18 lip 2022, 09:16
Leviathan fajny był np ten odcinek ostatnio o solo grze. 3 różne spojrzenia które tak naprawdę spotkały się w jednym punkcie że solo jest fajne i może dawać satysfakcje odbiorcy. Do tego stopnia że zacząłem się realnie zastanawiać czy jednak do swojej gry nie dorzucić opcji grania solo. Mam nawet pomysł jak to zrobić a jeżeli miałoby to kogoś uszczęśliwić to czemu nie. Więcej takich pogaduszek proszę.
A dziękuję. Kolejne rozmowy na kanale już w planach :wink:
Awatar użytkownika
Mortinista
Posty: 362
Rejestracja: 17 wrz 2019, 23:57
Has thanked: 243 times
Been thanked: 158 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mortinista »

Polskie kanały planszówkowe na You Tube i Polscy Recenzenci gier planszowych, którzy moim zdaniem nie mają sobie równych :

Na początku mała legenda :
S - Najlepsi z najlepszych - Wznoszą planszówki na inny poziom. Przez lata wyrobili sobie markę, a ich oceny są wyznacznikiem trendów.
A - Bardzo dobrzy - Aspirujący do TOPu, z roku na rok robiący świetną "robotę". Z czasem wskoczą na najwyższą półkę.
B - Solidni - Mający swoją widownię, robiący swoje. Bez nich nie byłoby punktu odniesienia dla reszty.
Dalej nie podaję, bo wolę pochwalić niż wskazywać kto jest "słaby", kto "beznadziejny", a kto "średni" bo to indywidualna ocena.

Kanały You Tube :

S - Gambit TV, Gradanie
A - GameTroll TV, Geek Factor, Gry Planszowe u Wookiego, OnTable, Kości Piony i Bastiony, HumiGraj, Tryb Solo
B - PoGraMy, 2Pionki, Z nad Planszy : Pełną Parą, Regały Marcińskie, Argo Nawija, Wojennik TV, Granie w Chmurach, Ekipa przy Planszy

Recenzenci Planszówkowi :

S - Gambit, Ciuniek, Ink, Piotrek z GTTV, Kaczmar, Wookie, Trx (Angryboardgamer), Windziarz
A - Panda, Marcin Krupiński, Piotr Piechowiak, Hubert Miłoś
B - Ignacy Trzewiczek, Argo Nawija, Michele Sorbet

Reszty nie kojarzą za dobrze, a jak oglądam to "z doskoku".
Ostatnio zmieniony 18 lip 2022, 20:18 przez Mortinista, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: eveni »

Ciekawy podział, jak przeczytałam definicję litery "S" pomyślałam "o to tu pasuje Gambit i Gradanie" :lol:
Awatar użytkownika
floyd
Posty: 129
Rejestracja: 10 paź 2014, 16:47
Lokalizacja: Londyn/Inowrocław
Has thanked: 35 times
Been thanked: 14 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: floyd »

To Windziarz się do "S" już nie łapie ?
Awatar użytkownika
Mortinista
Posty: 362
Rejestracja: 17 wrz 2019, 23:57
Has thanked: 243 times
Been thanked: 158 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mortinista »

floyd pisze: 18 lip 2022, 20:02 To Windziarz się do "S" już nie łapie ?
Poprawione ;)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8775
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

Mortinista pisze: 18 lip 2022, 19:44
S - Piotrek z GTTV
O, Panie, najpierw zacząłem się śmiać, ale potem był zimny prysznic zgrozy, że ktoś traktuje Game Trolla jako najlepszego recenzenta na rynku. Tego Game Trolla, który robi płatne recenzje bez oznaczenia reklamy i gloryfikuje słabe gry z przestarzałą mechaniką. Tego Game Trolla, który cenzuruje wpisy, banuje i usuwa komentarze pod nagraniami. Tego Game Trolla, który chwali się na wizji pirackimi grami i/lub kartami do nich. No nie powiem, niezłego idola sobie znalazłeś.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Mortinista
Posty: 362
Rejestracja: 17 wrz 2019, 23:57
Has thanked: 243 times
Been thanked: 158 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mortinista »

Curiosity pisze: 18 lip 2022, 20:28
Mortinista pisze: 18 lip 2022, 19:44
S - Piotrek z GTTV
O, Panie, najpierw zacząłem się śmiać, ale potem był zimny prysznic zgrozy, że ktoś traktuje Game Trolla jako najlepszego recenzenta na rynku. Tego Game Trolla, który robi płatne recenzje bez oznaczenia reklamy i gloryfikuje słabe gry z przestarzałą mechaniką. Tego Game Trolla, który cenzuruje wpisy, banuje i usuwa komentarze pod nagraniami. Tego Game Trolla, który chwali się na wizji pirackimi grami i/lub kartami do nich. No nie powiem, niezłego idola sobie znalazłeś.
Każdy ma swoje zdanie. Ja oglądam go tak samo długo jak Gambita i Wookiego. Robi świetną robotę i wiele polecanych przez niego gier się sprawdziło w moim gronie. Zrobił i robi dużo dla tego niszowego hobby. Dostrzegam raczej to co dobre, a jest tego DUŻO w GTTV. Pozdrawiam ;)
Miszon
Posty: 2530
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1024 times
Been thanked: 500 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Miszon »

Swoją drogą: Wookie to w ogóle jeszcze nagrywa coś poza materiałami o swoich kampaniach i KawaRozmówkiPlanszówki?
Bo przyznam że od kiedy na jego kanale była cały czas wałkowana Valhalla, to przestałem oglądać.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
ODPOWIEDZ