Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2024 r.

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 200
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 96 times
Been thanked: 68 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2024 r.

Post autor: Diserve »

Diserve pisze: 12 sty 2024, 13:05
Diserve pisze: 04 sty 2024, 10:16 Kupie w tym roku pewnie Szarlatanów z Pasikurowic.

Czekam aż przyjdzie wspieraczkowy Lords of Ragnarok.

Z premier po polsku czekam aż wyjdzie Wonderlands War i może Trickerion - tak poza tym chciałbym raczej zmniejszać kolekcje i grać więcej w to co mam. Ewentualnie dodatki jakieś drobne
Mała korekta do samego siebie. Na celowniku jeszcze Pagan i City of the Great Machine

No i tak. Mamy Maj.

Pagan dostałem od żony na urodziny
City of the great machine kupione - niestety nie na promce Czachy (nie wybacze im braku promki na sam dodatek :D)
Szarlatanów tez dostałem na urodziny od koleżanki
Lords of Ragnarok doszło
Wonderlands War udało mi się kupić

Został tylko Trickerion ale w zasadzie na ten moment nie jestem pewien czy jeszcze mi potrzebny.

Teoretycznie zainteresowany jestem BRW:R ale próg wejścia wysoki cenowo, a jeszcze aż tak nie jestem napalony na to
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5279
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1704 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2024 r.

Post autor: BOLLO »

Kolejna paczka odemnie. Tym razem Galakta.
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 263
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 17 times
Been thanked: 71 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2024 r.

Post autor: Poochacz »

Poochacz pisze: 29 gru 2023, 17:01 Tak na chwilę obecną to czekam tylko na Łowców A.D. 1492. Może jeszcze Hemlock do Arkham LCG ale jeszcze mam masę do ogrania więc nie wiem czy zdecyduję się od razu. Reszta pewnie wyjdzie spontanicznie.
Dalej czekam na Łowców :) Poza tym ze wspieraczki jeszcze Rogue Angels. Z retailu czekam na polską premierę Halo wieża, Heroesów 3 i dodruk Legendarnych Łowów do Wiedźmina. Arkham ostatecznie zmieniło właściciela więc portfel się ucieszył :lol:

EDIT: No tak - te pogłoski o 5 edycji Talismana... Sprzedałem pełną kolekcję 4-ki ale jak wyjdzie w PL to chyba będę kompletował. To jednak jest klasyk - warto jest mieć choćby żeby pocinać z dzieciakami w ferie czy wakacje
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5279
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1704 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2024 r.

Post autor: BOLLO »

Poochacz pisze: 12 maja 2024, 10:32 EDIT: No tak - te pogłoski o 5 edycji Talismana... Sprzedałem pełną kolekcję 4-ki ale jak wyjdzie w PL to chyba będę kompletował. To jednak jest klasyk - warto jest mieć choćby żeby pocinać z dzieciakami w ferie czy wakacje
Też o tym myślałem ale jeżeli chodzi o dzieciaki to chyba wolę Avel i Wiedźmina które mam akurat w kolekcji.

A tutaj 2 pozycje na które czekam o Kaczek.
ODPOWIEDZ