Poszukuję gry sprzed lat! Pomocy!

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Kachimi
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2011, 17:13
Kontakt:

Poszukuję gry sprzed lat! Pomocy!

Post autor: Kachimi »

Witam wszystkch.
Krótko mówiąc ostatnio kolega przypomniał mi o pewnej starej grze którą on nazywał "policjanci i złodzieje". Jest to stara gra planszowa. Pudełko podobno czarne z białymi akcentami. Pionki były kartami w podstawkach. Przedstawiały zamaskowanych (lub w kominarkach) bandytów oraz policjantów. Bardzo proszę o pomoc. Nazwa gry, zdjęcia, może oferta sprzedarzy czy coś. Stary tytuł do którego chętnie wrócę. kontakt - PW, gg: 11075667, Po-mo-że-cie?!

PS: Podobno plansza zbudowana z HEX'ów.
Awatar użytkownika
FortArt
Posty: 2334
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 45 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: Poszukuję gry z przed lat! Pomocy!

Post autor: FortArt »

Tak, to prawda, że w planszówkach najważniejszy jest klimat - klimat planszy, pionków, żetonów, kart i kostek.
Kachimi
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2011, 17:13
Kontakt:

Re: Poszukuję gry z przed lat! Pomocy!

Post autor: Kachimi »

Czy ktoś ma wydanie tej gry? Jakie kolwiek? Grafiki albo instrukcję?
Cristof
Posty: 97
Rejestracja: 19 maja 2010, 14:25
Lokalizacja: Brzeg

Re: Poszukuję gry z przed lat! Pomocy!

Post autor: Cristof »

Ja mam, w ogóle zapomniałem że ją mam ;) . Stara gra wydanie brio, dość prosta policjanci łapią złodziei a Ci próbują okraść banki, poczty i co się da a następnie ukryć pieniądze w melinie albo uciec z miasta
Dugi
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2020, 14:43

Re: Poszukuję gry z przed lat! Pomocy!

Post autor: Dugi »

Cristof pisze: 20 sie 2011, 15:02 Ja mam, w ogóle zapomniałem że ją mam ;) . Stara gra wydanie brio, dość prosta policjanci łapią złodziei a Ci próbują okraść banki, poczty i co się da a następnie ukryć pieniądze w melinie albo uciec z miasta
No dobra a możesz zrobić zdjęcie cokolwiek bo instrukcji ani wody ani słuchu.
Ps. Może odczytasz to po 9 latach 😁
Cristof
Posty: 97
Rejestracja: 19 maja 2010, 14:25
Lokalizacja: Brzeg

Re: Poszukuję gry z przed lat! Pomocy!

Post autor: Cristof »

O lol, wszedłem tutaj po raz pierwszy chyba od 4 lat :) Postaram się zrobić foty jutro :)
enklava
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2020, 19:56

Re: Poszukuję gry z przed lat! Pomocy!

Post autor: enklava »

Halo halo,

poratujesz może tą instrukcją do tej gry ?

Też ją posiadam, ale niestety kupiona na pchlim targu bez ów magicznej książeczki.
ODPOWIEDZ